Beseda na téma: „Jak souvisí pohyb a rozvoj dětského mozku“


neboli od žíněnky ke stolu

Nevíte si rady s chováním vašeho dítěte? Vyrušuje ve škole, bývá impulzivní, otravné, nedá se s ním spolupracovat nebo se na něj nemůžete spolehnout, pořád něco zapomíná, do něčeho strká, neumí se soustředit, je neobratné nebo se stále nenaučilo pořádně číst a psát?

Pomůžeme vám  pochopit: „mozek v hlavní roli“. Dozvíte se, že ani dítě, ale ani vy za to nemůžete, a že řada dětí  je na tom stejně  a obdobné problémy mohou mít i děti nadané. Ve srozumitelné a interaktivní podobě se dozvíte o významu zralosti nervové soustavy a principech fungování lidského mozku, ale i o tom, jak mohl vývoj dítěte v prvním roce života dítěte ovlivnit třeba jeho grafomotoriku.

Poradíme vám, co s tím: „od žíněnky ke stolu“.  Seznámíme vás s významem pohybu pro rozvoj dítěte a s principy neuro-vývojové stimulace. Ukážeme si některé cviky „na žíněnce“ a zmíníme i další metody a tipy pro nenáročný trénink dětí „u stolu“. Tyto metody tvoří komplexní přístup vedoucí  k rozvoji vašich dětí, ke zlepšení učení a soustředění, případně k efektivní práci ve třídách. Uvedené metody jsou doloženy moderními výzkumy lidského mozku.

Těší se na Vás Mgr. Petra Poláková a Bc. Kateřina Halászová

Beseda na toto téma se bude konat 27. 2. 2019 od 18 do 21h.

Registrovat se a zakoupit si místo na besedě můžete zde: http://www.zijememontessori.cz/kategorie-produktu/besedy/

 

případné další dotazy nebo náměty na besedy můžete psát na email: registrace@zijememontessori.cz

Budu se na vás těšit!
Hanka Gabrielová

FacebookSdílejte

Podívejte se také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Komentáře

  • Zuzana Kašparová on Co je “montessori doma”A také se podívejte na náš webinář na téma svoboda a hranice:-) https://dokazestosam.cz/webinare-new/svoboda-zodpovednost/ Míša W.
  • Zuzana Kašparová on Co je “montessori doma”Milý Vladimíre, pokud byste chtěl využít osobní kontakt - - či skype nebo telefon, Kamila
  • Zuzana Kašparová on Dítě v kuchyniDíky za váš pozitivní komentář a je skvělé, že se na svět umíte dívat očima
  • Vladimír Dědek on Dítě v kuchyniMusím potvrdit, že angažovanost dětí v kuchyni je super. Doma jsem ze dřeva udělal schůdek