Klub


Zajímám se už delší dobu o montessori pedagogiku a od začátku se mi i mojí ženě moc líbil časopis MonJan Sedotessori pro rodinu, proto jsem se stal členem klubu Žijeme Montessori.

Jan Šedo, projektový manažer


Jako majitelka a ředitelka Montessori MŠ v Berouně se zajímám a stále hledám podněty,inspiraci a informace o novém dění v oblasti Montessori. Velkým pomocníkem  a zdrojem informací na naší Montessori cestě je členství v Petra IllnerovKlubu Žijeme  Montessori, jakož i skvělý časopis Montessori pro rodinu.“

Mgr. Petra Illnerová,  Montessori Beroun


Přejeme si vytvořit v Čechách silnou montessori komunitu, a proto jsme založili Klub Žijeme Montessori. Členům klubu poskytujeme širokou škálu služeb, kterými chceme šířit a podporovat rozvoj montessori u nás.

Klub Žijeme Montessori je jediný svého druhu u nás. Získáte zde unikátní informace, užitečné rady a praktické tipy a návody jak montessori používat v běžném životě s vašimi dětmi. Nabízíme vám znalosti a vědomosti získané během více jak 100 let v oblasti montessori pedagogiky díky napojení naší Asociace Montessori ČR  se zahraniční organizací Asociation Montessori International (AMI).

FacebookSdílejte

Nejnovější články

Komentáře