Nezdržuj a pojď, spěcháme!


Trénink 4 kroků Nenásilné komunikace.

 

„Nezdržuj a pojď, spěcháme!“ Každý den se ocitáme v situacích, kdy se zájmy dospělých střetávají se zájmy a potřebami dětí. Někdy si myslíme, že mít hotový oběd v určitou hodinu je méně důležité než to, jak si užijeme čas spolu se svými dětmi.

Jak vidět svět jeden druhého. Jak stavět mosty. A jak přes ně chodit. S našimi dětmi, rodiči, partnery, známými i neznámými lidmi, sami se sebou. Jak se postavit sám za sebe? Jak reagovat na světy ostatních. Jak tyto světy propojovat, aniž bychom se zraňovali. Svět emocí – jak to v  něm funguje a jak v něm žít se svými emocemi a s emocemi druhých. Svět našich potřeb.

Co si na kurzu vyzkoušíte? Budeme trénovat 4 kroky Nenásilné komunikace, vstup do situace, prosba na konci, naslouchání, doptávání pro porozumění, zažití být slyšen, všímavost vůči svým emocím a potřebám.

Přijďte nasát nové informace, třeba je hned doma využijete :o) Bude Vás čekat příjemné prostředí, teplé občerstvení a inspirativní lidi. Vstupné: 350Kč včetně občerstvení. Registrace nutná na: registrace@zijememontessori.cz

 

Ing. Dita Žváčková – Ochutnávka nenásilné komunikace 

Pátek 7. 12. 2018 od 18 – 21h

 

 

Těšíme se na Vás!

 

Hanka Gabrielová

za Žijeme Montessori

FacebookSdílejte

Podívejte se také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Komentáře


Zavřít