Renata Špalková


 

Od mládí jsem se věnovala skautingu, a tak jsem vždycky věděla, že práce s dětmi je něco, co chci dělat. Po absolvování Ostravské Univerzity, učitelství pro druhý stupeň, jsem pracovala rok jako učitelka matematiky a zeměpisu. Pak jsem odjela do Irska, kde jsme se dostala do školky s Montessori prvky, a poprvé jsem se tak viděla, jak se děti učí hrou.

Měla jsem na starosti děti od půl roku do čtyř let. Po třech krásných letech v Irsku jsem se vrátila na Moravu a našla ve Zlíně školku, kde jsem začala pracovat jako asistentka učitele dětí od 3 do 6 let, později jako učitelka ve třídě dětí od roku a půl do 3 let. Teď jsem na mateřské dovolené se svými dvěma dětmi a od září budu ve Zlíně budovat druhý stupeň Montessori školy.

FacebookSdílejte

Podívejte se také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Komentáře

  • Zuzana Kašparová on Co je “montessori doma”A také se podívejte na náš webinář na téma svoboda a hranice:-) https://dokazestosam.cz/webinare-new/svoboda-zodpovednost/ Míša W.
  • Zuzana Kašparová on Co je “montessori doma”Milý Vladimíre, pokud byste chtěl využít osobní kontakt - - či skype nebo telefon, Kamila
  • Zuzana Kašparová on Dítě v kuchyniDíky za váš pozitivní komentář a je skvělé, že se na svět umíte dívat očima
  • Vladimír Dědek on Dítě v kuchyniMusím potvrdit, že angažovanost dětí v kuchyni je super. Doma jsem ze dřeva udělal schůdek