Montessori v ČR


Montessori Institute Prague

www.amiprague.cz

Ve správně připraveném prostředí má každé dítě vnitřní sílu, motivaci a schopnost řídit svůj vlastní rozvoj a naplňovat svůj potenciál, a to od momentu narození až do úplné dospělosti. Součástí tohoto prostředí jsou podnětné pomůcky pro práci, ale především my, informovaní a vzdělaní dospělí – rodiče i učitelé. Poskytujeme širokou škálu služeb zaměřených na rozvoj dospělých, kteří cítí potřebu vzdělávat se, být lepšími rodiči a učiteli.

Více detailů.

Institut celostního učení

www.ifgl.cz

Pro zájemce z řad odborné i laické veřejnosti pořádáme kurzy a semináře z různých oblastí pedagogiky a výchovy dětí. Rádi přivítáme učitele mateřských a základních škol i další pracovníky ve školství, vítáni jsou též rodiče, kteří se zajímají o moderní způsoby výuky doma i ve škole.

Více detailů.

Duhovka Institut

www.duhovkainstitut.cz

Vzdělávací centrum Institut Duhovka je součástí Duhovka Group, která v Praze nabízí vzdělávání ve čtyřech zařízeních.  Posláním Institutu Duhovka je zajišťovat další vzdělávání pro pedagogy i širokou veřejnost.

Více detailů.

Společnost Montessori

www.montessoricr.cz

Cílem Společnosti Montessori je šíření mezinárodně uznávaného programu Montessori – a tím rozšíření nabídky vzdělávacích možností v ČR.

Montessori kurzy Dr. Evy Štarkovej

www.dovolenasdetmi.cz/kurzy/

Chci být správnou matkou (otcem), babičkou (dědečkem), Au-Pair. Nabízíme kurzy o výchově a vzdělání dětí od 0 do 12 let.

 

FacebookSdílejte


Zavřít